Oferta Fotografia ślubna

Wykonuję eleganckie zdjęcia, zachowujące rzeczywiste i dopracowane kolory, dzięki którym fotografie zawsze wyglądają naturalnie, a całość tętni życiem. W reportażu stawiam na emocje, ruch i zapis najciekawszych wydarzeń, starając się o dyskrecję i nieprzeszkadzanie w zabawie. Nie zabraknie Wam również zdjęć najważniejszych detali czy portretów. Każda para dostaje wszystkie udane, wykonane zdjęcia po korekcji kolorystyczne i zgodną z pakietem ilość kadrów po dokładnym retuszu.

Przed wykonaniem reportażu otrzymujecie szereg szczegółowych, ale prostych do zastosowania wskazówek, by uczynić Wasz wielki dzień jeszcze piękniejszym i bardziej fotogenicznym.

Zapytaj o szczegóły
(link nie działa? zjedź do formularza na dole strony)

Fotografia ślubna – pakiety zawierają:

zdjęcia w formacie jpg  (ilość zależna od pakietu) po profesjonalnej obróbce i dokładnym retuszu na DVD (lub pendrive) w ozdobnym opakowaniu

wszystkie wykonane zdjęcia poddane podstawowej korekcji koloru

– 100 odbitek 15 x 23 cm w ozdobnym opakowaniu

– minisesję plenerową w dniu ślubu dla chętnych par

– minisesję portretową z rodziną  w dniu ślubu dla chętnych par

– internetową galerię zdjęć z hasłem

filmik z najpiękniejszymi zdjęciami z muzyką

Pokaż pakiety i terminy

Plenerowa sesja ślubna w innym dniu

Oprócz sesji plenerowej w dniu ślubu, którą dostajecie GRATIS do reportażu, zapraszam na sesję ślubną w innym dniu, w wyjątkowych, wspólnie wybranych okolicznościach! To doskonała okazja do pokazania Waszej bliskości i przywiązania w sposób, na który nie mamy czasu podczas sesji w dniu ślubu (do której zawsze i tak każdego gorąco zachęcam!). Obowiązuje swobodna, wesoła atmosfera, sprzyjająca pozowaniu i okazywaniu sobie uczuć oraz oczywiście kompletny brak barier: od wysokogórskiej wspinaczki po kąpiel w odległym morzu. To Wy decydujecie w jaki sposób uzupełnimy Wasz reportaż ślubny.

– 3h sesja w 2 miejscach i ich okolicach
– 40 zdjęć jpg po retuszu w formacie jpg na CD/DVD z nadrukiem
dodatkowo wydrukowanych w formacie 15×23cm w ozdobnym opakowaniu
– listopad – marzec: PROMOCJA

Poznaj szczegóły

Plenerowa sesja narzeczeńska przed ślubem

To doskonała okazja do bliższego poznania się z fotografem i oswojenia z obiektywem, co na pewno zaprocentuje mniejszym stresem w dniu ślubu. Efekty sesji możecie dołączyć do zaproszeń, a wydruki lub fotoksiążki z niej podarować rodzicom na prezent w dniu ślubu – koszt sesji jest dużo niższy niż zakup np. popularnych koszy z delikatesów. Wasi rodzice na pewno wzrusza i ucieszą się bardziej widząc profesjonalne zdjęcia przedstawiające łączące Was uczucie i radość płynącą z bycia razem, a Wy będziecie mieć super fotografie do powieszenia w domu lub do wrzucenia na portale społecznościowe.

– 2h sesja w 2 miejscach i ich okolicach
– 30 zdjęć jpg po retuszu w formacie jpg na CD/DVD z nadrukiem
dodatkowo wydrukowanych w formacie 15×23cm w ozdobnym opakowaniu
– listopad – marzec: 500 ZŁ

Poznaj szczegóły

Dodatki do reportażu ślubnego

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ujęć z sesji, odbitek, fotoksiążek, fotoalbumów (eleganckich i ręcznie wykonanych – doskonałych na prezent dla rodziców po ślubie) i opakowań na CD czy odbitki.

Szczegóły dodatków otrzymujecie mailowo, a resztę omawiamy przy kawie na niezobowiązującym spotkaniu, na które serdecznie zapraszam.

Zapytaj o termin i pakiety fotografii ślubnej:

Wyślij gotowe zapytanie

lub uzupełnij samodzielnie poniższy formularz

Rodzaj sesji (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data uroczystości/imprezy (wymagane)

Miejsce uroczystości (wymagane)