Magda, Daniel i Karolina – sesja ciążowa

Maj… prawdopodobnie najładniejszy miesiąc w roku. Zachwytom nie ma końca, szczególnie, że po prawie 3 miesiącach w Hiszpanii, jest to moja druga już tegoroczna… wiosna i to o bardzo letnich temperaturach. Wszystko kwitnie, więc grzechem byłoby nie zrobić sesji w tak pięknych warunkach przyrody!

Szybki makijaż w ogrodzie, szybkie ubieranie (po długim prasowaniu…) i szybka droga do sadu w naszych rodzinnych stronach (zupełnie nie wiem dlaczego pożyczyliśmy sobie obcy sad, zamiast iść do własnego, ale to pewnie pośpiech jest winny…). To wszystko by uciec przed nadciągającą burzą, która straszyła nas dość długo, ale ostatecznie ominęła. Brak słońca pozwolił nam za to na uzyskanie bardzo miękkich kolorów twarzy i nie zmęczył modeli tak bardzo jak nierzadko robi to lejący się z nieba żar. Efektem spotkania jest ta romantyczna, rodzinna sesja i… ślady po pokrzywach na nogach, ale myślimy, że było warto.

P.S. Magda jest moją siostrą bliźniaczką, ale nie doszukujcie się podobieństwa. A Karolina? No cóż, mam nadzieję, że za 20 lat powie gdzieś w telewizji, że byłam jej pierwszym trenerem kolarstwa, szczególnie, że wg planu ma urodzić się w dniu finału tegorocznego Tour de France – trzymajcie kciuki za wszystkich!

Chcesz zamówić sesję rodzinną/ciążową dla siebie
lub voucher na prezent?

Zapytaj o szczegóły i termin

Chcesz zamówić sesję rodzinną/ciążową dla siebie
lub voucher na prezent?

Skorzystaj z formularza lub kliknij guzik

Zapytaj o szczegóły i termin

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Data sesji (wymagane)

Miejsce sesji (wymagane)

Najnowsze sesje:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.