Magda i Daniel – sesja ciążowa domowa

Poniższy wpis pokazuje magię i naturalność sesji rodzinnych wykonanych w domu, na które serdecznie zapraszam – teraz w niższej cenie.
To już druga odsłona sesji ciążowej Magdy z Danielem (i Karolinką, której jeszcze zbytnio nie widać:))! Po udanych zdjęciach w sadzie w kwietniu, przyszedł czas na pokazanie większego brzucha (od początku przybyło ponad 20kg, a mała dalej rośnie i rośnie!) oraz świeżo urządzonego pokoju dla dziecka z maskotkami zbieranymi przez Magdę od wczesnego dzieciństwa. Mam nadzieję, że mój obiektyw będzie towarzyszył ich całej trójce jak najczęściej!

Chcesz wykonać sesję rodzinną/ciążową? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!
Podobne zdjęcia jak te wraz z filmikiem możesz mieć dla siebie lub w formie voucheru na prezent

tylko teraz za jedyne 490 zł zamiast 700 zł

 

 

Dziękuję za obejrzenie sesji. Mam nadzieję, że choć trochę wprowadziła Cię w klimat pięknego oczekiwania i rodzinnego szczęścia!
Jeśli myślisz o sesji dla siebie lub wiesz, że taka pamiątka jest idealnym pomysłem na prezent:

Zapytaj o szczegóły i termin

Zobacz również inne historie:

Pola Efekty dwudziestominutowej (!) sesji dwutygodniowej Poli. Zupełnie naturalnie. Kompletnie bez upiększeń. W nieco analogowym stylu.
Magda, Daniel i Karolina – sesja ciążowa Maj... prawdopodobnie najładniejszy miesiąc w roku. Zachwytom nie ma końca, szczególnie, że po prawie 3 miesiącach w Hiszpanii, jest to moja druga już...
M & P – nadmorska sesja ciążowa Weekendowa sesja ciążowa Magdy i Piotrka, z gościnnym udziałem ich pieska Rudolfa. Retro stylizacja wprost skrojona na molo w Sopocie i bardziej codzi...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.