Fotogeniczny makijaż cz. II

opublikowane w Poradnik

Fotogeniczny makijaż cz. II

Poprzednim razem napisałam o tym na co zwrócić uwagę, by nasza twarz wyglądała dobrze zarówno podczas przysięgi, jak i promieniała przy krojeniu tortu. Tym razem kilka wskazówek o fotografowaniu makijażu podczas jego tworzenia.

Czy makijażystka powinna przychodzić do domu? To zależy. Jeśli wiesz, że pracuje w ładnym, eleganckim lub nowoczesnym wnętrzu, gdzie jest miejsce dla Ciebie, innych osób malowanych, fotografa i kamerzysty, a odległość od miejsca przygotowań nie jest duża – spotkajmy się właśnie tam. Zdjęcia z przygotowań będą wtedy bardziej różnorodne. Pamiętaj, że minimalizm też sprzyja zdjęciom. Koszmarny bałagan NIGDY.

0Y4A8976

Do kosmetyczki czy makijażystki na ślub warto umówić się maksymalnie 4h przed ceremonią. Nawet najlepsze kosmetyki mają swoją trwałość. Nie warto czekać w gotowym makijażu kilka godzin. Po kilku herbatach i powitaniach z rodziną Twoja kolorowa pomadka będzie już tylko wspomnieniem. Poza tym jeśli ślubny reportaż fotograficzny trwa 1oh, to nie zdążycie sfotografować makijażu (do swoich par jeżdżę zazwyczaj by załapać się na końcówkę, nakładanie podkładu nie wygląda fotogenicznie)

Lista osób malowanych musi być przemyślana. Dołączanie nowych twarzy zabiera nam czas na resztę przygotowań i wpadamy w panikę. Panika nigdy nie sprzyja dobrym, przemyślanym kadrom.

Wybierz specjalistów, których znasz. Atmosfera wtedy jest dużo luźniejsza.

Patrycja_Mariusz_024

Na czas malowania ubierz się wygodnie, ale nie byle jak. Rozejrzyj się jakie kolory są w mieszkaniu, czy masz może coś w kolorze przewodnim ślubu. Postaw na wygodną elegancję lub zwykły, biały t-shirt. Jeśli chcesz by, Twoje zdjęcia ślubne były jasne i pastelowe załóż właśnie takie kolory, zamiast brązowo czerwonej sukienki w kwiaty czy zielonego szlafroka w żabki. Oczywiście najważniejsze jest czuć się swobodnie i wygodnie, ale jeśli chcemy mieć zdjęcia jak najlepsze, pamiętamy o szczegółach, spójnym stylu i kolorach całej imprezy.

Szukasz eleganckich zdjęć, zachowujących rzeczywiste i dopracowane kolory,
dzięki którym wspomnienia zawsze wyglądają naturalnie i ponadczasowo,
a całość tętni życiem?

Zobacz ofertę fotografii ślubnej

Najnowsze sesje:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.