Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda IV edycja

12 tysięcy uczestników, 145 wystawców – polskich i zagranicznych producentów kosmetyków naturalnych, 3 piętra w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy – IV edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda zakończyła się wielkim sukcesem. Miłośnicy produktów inspirowanych naturą, pomimo pięknej, wiosennej zachęcającej do wyjazdu ze stolicy pogody, licznie przybyli, by spotkać się z ekspertami, poznać nowe marki, wziąć udział w warsztatach i wykładach związanych z wizażem, pielęgnacją a także zdrowiem i ekologią.

Z każdą kolejną edycją Ekocuda rosną w siłę, udowadniając, że wśród konsumentów coraz popularniejsze staje się sięganie po produkty naturalne. Gromadząc coraz większą liczbę wystawców, jak i odwiedzających – targi są miejscem cyklicznych spotkań osób świadomych swoich wyborów kosmetycznych. 21 i 22 kwietnia br. miłośnicy naturalnych kosmetyków spotkali się w Warszawie, aby skorzystać z bogatej oferty polskich i zagranicznych marek.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda to największe takie wydarzenie w Polsce, łączące edukację z możliwością poznania i zakupienia kosmetycznych cudów. W tym roku, oprócz edycji warszawskich, po raz pierwszy targi odbyły się także w Gdańsku, gdzie przyciągnęły ponad 7 tysięcy odwiedzających. Organizatorzy planują następne edycje, także w kolejnych miastach w Polsce. (źródło: Materiały prasowe organizatora Zuzanna Mierzejewska Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda)

Już drugi raz miałam okazję uwiecznić to kolorowe święto kosmetyków. Tym razem udało się nawiązać również indywidualną współpracę z konkretnymi wystawcami. Mam nadzieję, że wybrane zdjęcia pokazują ogromne zainteresowanie produktami, jak i ich świetnie zaprojektowane opakowania czy ciekawie przygotowane stoiska firmowe. Widzimy się za pół roku. Wtedy też może w końcu i mi uda się coś kupić 🙂
Jeśli poszukujesz fotografa na event lub sesję

Napisz wiadomość

Najnowsze sesje: